Producenci
Extender PLANET LRP-104CET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski Biały |
| Diody LED | PoE LAN Zasilanie |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 130 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 644 g |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 87,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 75 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3u IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3 |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Wydajność | |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat4 Cat5e Cat5 Cat3 |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Maksymalny dystans transferu | 1000 m |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Model | Nadajnik sieciowy |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |