Producenci
Extender Repeater PLANET IPOE-E174
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski |
| Diody LED | Zasilanie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 60 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 430 g |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 32 mm |
| Głębokość produktu | 87,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 75 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000 |
| Wydajność | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Maksymalny dystans transferu | 200 m |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Model | Nadajnik sieciowy |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |