Producenci
Extralink Ekran projekcyjny Projection Screen 120" 16:9, 266x149cm, PVC, pół-automatyczne zwijanie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Podłogowy/ścienny |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiały | PCW, Stal |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12 kg |
| Rozmiary po zwinięciu | 140 x 180 x 2850 mm |
| Wydajność | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątne | 3,05 m (120") |
| Widoczna szerokość ekranu (szer.) | 2,66 m |
| Widoczna wysokość ekranu (wys.) | 149 cm |
| Typ napędu | Ręczny |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące