Producenci
Extralink Kamera zewnętrzna Smart Life SolarEye Pro bezprzewodowa, 2.5K, Wi-Fi, akumulator 5200mAh, IP65
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Układ | Wieżyczka |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na warunki atmosferyczne |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC, Słoneczny |
| Cechy zarządzania | |
| Przycisk reset | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 300 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Zakres częstotliwości | 2400 MHz |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Częstotliwość (MHz) | 2400 MHz |
| Ilość anten | 2 |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| PTZ | Tak |
| Zaprogramowane punkty | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Przewody | Micro-USB |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| System audio pełen dupleks | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Nośnik danych | |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Kamera | |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Liczba efektywnych pikseli (WxO) | 2560 x 1440 px |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Typ diody LED | Podczerwień/biały |
| Długość fal podczerwieni | 850 nm |
| Tryb nocny | Tak |
| Ilość diod oświetlenia | 4 |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 25 m |
| Video | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.264 |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| System obiektywów | |
| Liczba soczewek | 2 |
Gwarancja 24 miesiące