Producenci
Extralink Ładowarka do samochodu elektrycznego BS20-BC-22kW-APP Typ 2 32A 22kW 3 fazy, ekran LCD, aplikacja, 6,1m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wtyczka | Typ 2 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Prąd wyjściowy | 32 A |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Długość kabla ładującego | 6,2 m |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Typ mocowania | Ściana |
| Ilość faz | 3 |
| Napięcie ładowania | 100 / 250 / 380 V |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc wyjściowa | 22 kW |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47-63 Hz |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bluetooth | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 / 250 / 380 V |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
Gwarancja 24 miesiące