Producenci
Extralink Moduł SFP+ SFP+ 10G 10Gbps, LC/UPC, 1550nm, 40km, single mode, DOM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Warunki pracy | |
|---|---|
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Złącze światłowodowe | LC (UPC) |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Nie |
| Długość fali | 1550 nm |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Typ interfejsu | SFP+ |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Nie |
| Pojemność opakowania | 0,11 cm3 |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 500 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. Produkt nie jest przeznaczony do demontażu przez osoby nieuprawnione. |
Gwarancja 24 miesiące