Producenci
Extralink Moduł SFP+ SFP+ 10G 10Gbps, LC/UPC, 1550nm, 80km, single mode, DOM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy | 2 W |
| Warunki pracy | |
| Minimalna temperatura pracy | -5 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Wydajność | |
| Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Długość fali | 1550 nm |
| Typ interfejsu | SFP+ |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ae |
| Maksymalny dystans transferu | 80000 m |
| Złącze światłowodowe | LC (UPC) |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest przeznaczony do demontażu przez osoby nieuprawnione. Produkt należy przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią. |
Gwarancja 24 miesiące