Producenci
Extralink Moduł SFP WDM SFP 1.25G 1,25Gbps, 1310/1550nm, single mode, 20km, SC, DOM, para
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Hot-swap | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Moc | |
| Napięcie | 3.3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 51 g |
| Wydajność | |
| Długość fali | 1310 nm |
| Maksymalny dystans transferu | 20000 m |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1250 Mbit/s |
| Typ interfejsu | SFP |
| Złącze światłowodowe | SC |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pojemność opakowania | 0,14 cm3 |
| Wysokość opakowania | 230 mm |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 250 |
Gwarancja 24 miesiące