Producenci
Extralink Moduł SFP28 WDM SFP28 25G 25Gbps 1270/1330nm, single mode, 10km, LC, DOM, para
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Obsługa PoE | Nie |
| Pobór mocy | 1,5 W |
| Napięcie | 3.3 V |
| Wydajność | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 25780 Mbit/s |
| Standard karty sieciowej SFP | CWDM |
| Tx długości fali (min) | 1270 nm |
| Długość fali | 1310 nm |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3cc |
| Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) | Tak |
| Typ interfejsu | SFP28 |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Maksymalny dystans transferu | 10000 m |
| Ta długości fali (max) | 1330 nm |
Gwarancja 24 miesiące