Producenci
Extralink | Panel wentylatorów | 19", 2 wentylatory, z termostatem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 1U |
| Hot-swap | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Model | Panel wentylatora |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnić odpowiednią wentylację wokół urządzenia. Nie dotykać wentylatorów podczas pracy urządzenia. Urządzenie może się nagrzewać, co może stanowić zagrożenie oparzeniem. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy