Producenci
Extralink Pilot do przeciągania kabli Pilot 10mm 100m włókno szklane FRP, śr. 10mm, dł. 100m, żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Żółty |
| Odporność na korozję | Tak |
| Średnica pręta | 1 cm |
| Materiał pręta | Włókno szklane |
| Długość pręta | 100 m |
| Materiał elastycznego przedłużenia | Poliester |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Wysokość opakowania | 850 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Głębokość opakowania | 750 mm |
Gwarancja 24 miesiące