Producenci
Extralink Pilot do przeciągania kabli Pilot 13mm 300m włókno szklane FRP, śr. 13mm, dł. 300m, żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Średnica pręta | 1,3 cm |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał pręta | Włókno szklane |
| Kolor produktu | Żółty |
| Długość pręta | 300 m |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 1,3 cm |
| Długość | 300 m |
| Waga produktu | 48 kg |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 115 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
Gwarancja 24 miesiące