Producenci
Extralink Pilot do przeciągania kabli Pilot 3.8mm 15m włókno szklane FRP, śr. 3,8mm, dł. 15m, żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Żółty |
| Materiał elastycznego przedłużenia | Poliester |
| Długość pręta | 15 m |
| Średnica pręta | 3,8 mm |
| Odporność na korozję | Tak |
| Materiał pręta | Włókno szklane |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 750 mm |
| Wysokość opakowania | 850 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
Gwarancja 24 miesiące