Producenci
Extralink Pilot do przeciągania kabli Pilot 3.8mm 50m włókno szklane FRP, śr. 3,8mm, dł. 50m, żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporność na korozję | Tak |
| Kolor produktu | Żółty |
| Średnica pręta | 3,8 mm |
| Długość pręta | 50 m |
| Materiał elastycznego przedłużenia | Poliester |
| Materiał pręta | Włókno szklane |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 750 mm |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Wysokość opakowania | 850 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5 kg |
Gwarancja 24 miesiące