Producenci
Extralink Piorun 1200VA/1000W Inwerter
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Napięcie operacyjne | 220 V |
| Napięcie | 12 / 145 - 275 V |
| Rodzaj prądu | DC-to-AC |
| Prąd wyjściowy | 15 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Automatyczny |
| Moc rzeczywista | 1000 W |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Metal |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,2 kg |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 255 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie przed porażeniem prądem: Urządzenie zawiera elementy elektroniczne pod wysokim napięciem. Ostrzeżenie przed ryzykiem pożaru: Inwerter powinien być montowany zgodnie z instrukcją, aby uniknąć ryzyka przegrzania. Ostrzeżenie o konieczności uzyskania zezwolenia: Montaż i serwisowanie powinny być wykonywane przez wykwalifikowany personel. |
Gwarancja 24 miesiące