Producenci
Extralink Power Ranger EPS-6000 | Powerbank | 6000mAh, Radio FM, Lampka LED, Dynamo, Panel solarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Silikon |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy | 2,4 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Moc wyjściowa portu 1 | 12 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 266 mm |
| Waga produktu | 680 g |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Wydajność | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Źródło ładowania | DC |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Głośniki | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Typ głośnika | 1-drożny |
| Radio | |
| Zakresy tunera | FM |
| Pasmo FM | 87 - 108 MHz |
| Wbudowane radio | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikaj ekstremalnych temperatur. Produkt nie jest zabawką dziecięcą. Trzymaj z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z wodą. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy