Producenci
Extralink Power Ranger EPS-S500S Power Station | Stacja zasilania | 510.6Wh, Li-Ion
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 6 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Całkowita moc wyjściowa | 800 W |
| Źródło ładowania | DC |
| Pojemność baterii | 23000 mAh 510,6 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Moc wyjściowa AC | 800 W |
| Moc wyjściowa USB Typ-A | 18 W |
| Obsługuje aplikcje sterujące | Tak |
| Moc wyjściowa DC | 120 W |
| Zasilanie wejściowe DC | 240 W |
| Moc wyjściowa USB Typ-C | 100 W |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Ilość wyjść DC | 1 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Gwarancja 24 miesiące