Producenci
Extralink Projektor Smart Life Vision Lite 500 ANSI, 1080p, Android 9.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 2 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 247 x 253 x 96 mm |
| Warunki pracy | |
| Pobór mocy | 120 W |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 2 MB |
| Minimalnie wymagany procesor | Quad core 2.0GHz |
| Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej | 32 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | HDMI Port, USB Port, 3.5mm Jack, RJ45 LAN Port, SPDIF/OPTICAL |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokować otworów wentylacyjnych. Zachować ostrożność podczas użytkowania, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. Nie narażać urządzenia na wilgoć. |
| Projektor | |
| Technologia projekcji | LED |
| Jasność projektora | 500 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
Gwarancja 24 miesiące