Producenci
Extralink Projektor Smart Life Vision Max 800 ANSI, 1080p, Android 12.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,5 kg |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Oprogramowanie | |
| Minimalnie wymagany procesor | MSD6A358 |
| Minimalna ilość pamięci RAM | 3072 MB |
| Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej | 64000 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | HDMI *1 USB *2 AV audio output RJ45 |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na wilgoć. Nie blokować otworów wentylacyjnych. Zachować ostrożność podczas użytkowania, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. |
| Projektor | |
| Rozdzielczość projektora | 1080 px |
| Naturalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Technologia projekcji | LCD |
| Jasność projektora | 800 ANSI lumenów |
Gwarancja 24 miesiące