Producenci
Extralink Projektor Smart Life Vision Pro 450 ANSI, 1080p, Android 9.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 260 x 230 x 110 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | HDMI *2/ USB *2/ AV //AUDIO OUT |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokować otworów wentylacyjnych. Nie narażać urządzenia na wilgoć. Zachować ostrożność podczas użytkowania, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. |
| Projektor | |
| Jasność projektora | 450 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Technologia projekcji | LED |
Gwarancja 24 miesiące