Producenci
Extralink Puszka dystrybucyjna Diego 48 spawów, wewnętrzna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych tacek łączeniowych (maks.) | 48 |
| Liczba obsługiwanych włókien (maks.) | 48 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Możliwość montażu na maszcie | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zamontuj produkt zgodnie z instrukcją aby uniknąć ryzyka obrażeń. Produkt może zawierać małe części, przechowuj z dala od dzieci. Upewnij się, że produkt jest odpowiednio zainstalowany i zabezpieczony przed upadkiem. |
Gwarancja 24 miesiące