Producenci
Extralink SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1GB 1X RJ45 1GB - MC220 - Converter - Glasfaser (LWL) konwerter sieciowy Wewnętrzny 1000 Mbit/s 1 nm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Montaż DIN na szynie | Nie |
| Przycisk reset | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Link Zasilanie Działanie |
| Hot-swap | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Nie |
| Wewnętrzny | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 0.3 A |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Obsługa PoE | Nie |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 94 mm |
| Wysokość produktu | 26,5 mm |
| Szerokość produktu | 70,6 mm |
| Sieć | |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Konwerter interfejsu wejściowego | 1000Base-FX |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Technologia okablowania Fiber Ethernet | 1000BASE-FX |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Konwerter interfejsu wyjściowego | 100Base-T 100Base-TX 1000Base-TX 10Base-T 1000Base-T |
| Realna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3 IEEE 802.3z |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-TX 1000BASE-T 100BASE-T 10BASE-T 100BASE-TX 1000BASE-TX |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Wydajność | |
| Maksymalny dystans transferu | 10000 m |
| Długość fali | 1 nm |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze światłowodowe | SFP |
Gwarancja 24 miesiące