Producenci
Extralink SFP+ 10G 2-pack | Moduł SFP+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1 W |
| Warunki pracy | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Wydajność | |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Typ interfejsu | SFP+ |
| Maksymalny dystans transferu | 300 m |
| Długość fali | 850 nm |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Złącze światłowodowe | LC (UPC) |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
Gwarancja 24 miesiące