Producenci
Extralink Shango Smart Battery Charger | Prostownik | 100 - 240VAC, 12V 12A, 24V 6A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 250 V |
| Długość kabla ładującego | 2 m |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Plastik |
| Prąd wyjściowy | 12 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wtyczka | Typ C (wtyczka eur) |
| Napięcie ładowania | 12 / 24 V |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 800 g |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy