Producenci
Extralink Składany panel słoneczny EPS-120W do Power Station, stacji zasilania
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Typ komórek solarnych | Monokryształowy silikon |
| Długość kabla | 3 m |
| Wodoodporny | Tak |
| Typ instalacji | Do ziemi |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe (min) | 20,8 V |
| Energia panelu słonecznego | 120 W |
| Napięcie panelu solarnego | 20.8 V |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20,8 V |
| Moc znamionowa | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1370 mm |
| Głębokość po złożeniu | 2,5 cm |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 626 mm |
| Szerokość po złożeniu | 61,6 cm |
| Wysokość po złożeniu | 38,1 cm |
Gwarancja 12 miesięcy