Producenci
Extralink Składany panel słoneczny EPS-200W do Power Station, stacji zasilania
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ komórek solarnych | Monokryształowy silikon |
| Connector type | MC4 |
| Moc | |
| Zasilanie panelu słonecznego | 576 mA |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20,8 V |
| Moc znamionowa | 200 W |
| Energia panelu słonecznego | 200 W |
| Napięcie panelu solarnego | 20.8 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość po złożeniu | 61,6 cm |
| Głębokość po złożeniu | 38,1 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 137 cm |
| Wysokość po złożeniu | 2,5 cm |
| Głębokość po rozłożeniu | 61,6 cm |
| Wysokość po rozłożeniu | 1,5 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Moduły fotowoltaiczne mogą być ciężkie, dlatego należy używać odpowiednich metod transportu i podnoszenia, aby uniknąć urazów. Unikać uderzeń i silnych nacisków na moduły, aby nie uszkodzić paneli. Nie wolno demontować poszczególnych elementów modułów bez odpowiednich kwalifikacji. |
Gwarancja 24 miesiące