Producenci
Extralink Switch Chiron 24x RJ45 1000Mb/s, 4x SFP+, L3, zarządzalny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Ochrona | |
| Funkcje DHCP | DHCP relay DHCP client DHCP Option 82 DHCP server |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 153,58 BTU/h |
| Sieć | |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN |
| Liczba VLANs | 64 |
| Obsługa 10G | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 4 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Złącze zasilania | Gniazdo wejściowe AC |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 128 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
Gwarancja 24 miesiące