Producenci
Extralink Szafa rack 37U 600x600 Czarna stojąca
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal |
| Model | Stojak wolnostojący |
| Rodzaj ramy | Zamknięty |
| Zamek | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Relingi | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Zdejmowalne drzwi przednie | Tak |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Nie |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Zdejmowalne drzwi tylne | Nie |
| Pojemność stelaża | 37U |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Metal |
| Maksymalny udźwig | 600 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 1765 mm |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy upewnić się, że szafa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec przewróceniu. Upewnij się, że instalacja elektryczna jest wykonywana przez wykwalifikowany personel, aby zapobiec zagrożeniu pożarem. Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia szafy, aby uniknąć uszkodzenia lub wypadków. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące