Producenci
Extralink TM-107 | Mini elektryczna piła łańcuchowa | 6 cali, akumulator 1,5 Ah
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Długość łopatek | 15 cm |
| Prędkość biegu jałowego | 2500 RPM |
| Prędkość cięcia | 10 m/s |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Napięcie baterii | 20 V |
| Pojemność baterii | 1,5 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Długość produktu | 395 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy trzymać z dala od dzieci. Należy nosić odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak rękawice i okulary ochronne podczas użytkowania urządzenia. Utylizacja zużytego narzędzia powinna odbywać się zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące