Producenci
Extralink VICTOR Switch PoE 8x Gigabit PoE/PoE+
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Przycisk reset | Tak |
| Układ | 1U |
| Montaż DIN na szynie | Nie |
| Diody LED | System Link Zasilanie PoE Działanie |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Wsparcie wentylatorów nadmiarowych | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Ochrona | |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| IGMP snooping | Tak |
| Wpisy adresu MAC | Dynamiczne wpisy adresów MAC Statyczne wpisy adresu MAC |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Warstwa przełącznika | L2/L4 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z IEEE 802.1s IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3 IEEE 802.3ad IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3i IEEE 802.1D IEEE 802.3at |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Liczba VLANs | 4096 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Automatyczne wykrywanie | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 49 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | DC |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Minimalna wielkość zamówienia | 1 szt. |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Store-and-forward | Tak |
| Prędkość przekazywania | 14,88 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 150 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 8 |
| Power over Ethernet | 48 V |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Przejście Power over Ethernet (PoE) | Nie |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | Active PoE |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania. Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie. Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące