Producenci
Extralink Zasilacz buforowy SCP-50-12 13,8V, 50W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Metal |
| Moc | |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 3,6 A |
| Napięcie wyjściowe DC | 13,8 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Szerokość produktu | 99 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,8 kg |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Bateria | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z cieczy transformatora. Nie otwierać urządzenia podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące