Producenci
Extralink Zasilacz buforowy SCP-50-24 27,6V, 50W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie operacyjne | 24 V |
| Moc rzeczywista | 50 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Automatyczny |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Przeznaczenie | Ładowarka do baterii |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wbudowany wentylator | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 400 g |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Szerokość produktu | 99 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z cieczy transformatora. Nie otwierać urządzenia podczas pracy. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące