Producenci
Extralink - szafka wisząca 4U 10" kolor szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj ramy | Zamknięty |
| Zamek na klucz panelu bocznego | Nie |
| Zamek | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Pojemność stelaża | 4U |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Materiały | Stal |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Szafa wisząca |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Metal |
| Relingi | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Rozmiar | 25,4 cm (10") |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. |
Gwarancja 24 miesiące