Producenci
FISKARS WIDŁY DO KOPANIA SOLID
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba zębów | 4 |
| Kolor uchwytu | Pomarańczowy |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Typ uchwytu | Uchwyt w kształcie litery D |
| Materiał zębów | Stal |
| Uchwyt w komplecie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość głowni | 17 cm |
| Długość trzonka | 122 cm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z przeznaczeniem. Zachować ostrożność podczas użytkowania, aby uniknąć obrażeń. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące