Producenci
Fiskars 1027028 tryskacz wodny Oscylacyjny zraszacz do wody Czarny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oscylacyjny zraszacz do wody |
| Regulowany przepływ | Tak |
| Zakres rozpylania | 17 - 21 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Głębokość produktu | 525 mm |
| Szerokość produktu | 192 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj skierowania strumienia wody bezpośrednio na ciało. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Sprawdź stan techniczny przed każdym użyciem. |
Gwarancja 24 miesiące