Producenci
Fiskars 1027062 złącza węży ogrodowych Przyłącze węża Metal Czarny, Pomarańczowy, Srebrny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Odpowiedni do kranu wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy Srebrny |
| Przeznaczenie | Przejściówka gwintowana |
| Materiały | Metal |
| Typ produktu | Przyłącze węża |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 50 g |
| Głębokość produktu | 68 mm |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące