Producenci
Fiskars 1027100 wąż ogrodowy 25 m Nad ziemią Czarny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Nie zawiera | Ftalan |
| Cechy | |
| Średnica węża | 1,9 cm |
| Kraj pochodzenia | Finlandia |
| Nieskręcalny wąż | Tak |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Gwint instalacyjny do wejścia | 3/4 |
| Przeznaczenie | Nad ziemią |
| Długość przewodu | 25 m |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 395 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka dołączona | Nie |
| Zawiera pistolet natryskowy | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Zabezpiecz przed przecięciem i uszkodzeniem mechanicznym. Unikaj długotrwałego użytkowania w bezpośrednim słońcu. |
Gwarancja 24 miesiące