Producenci
Fiskars 1051749 nóź kuchenny Stal nierdzewna 1 szt. Nóż szefa kuchni
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Finlandia |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny Miękki uchwyt |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Typ stali | Japanese 420J |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Długość łopatek | 13,5 cm |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Typ noża | Nóż szefa kuchni |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Kolor ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Długość trzonka | 11,6 cm |
| Waga produktu | 66 g |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Długość produktu | 251 mm |
| Dane opakowania | |
| Deska do krojenia | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Gwarancja 24 miesiące