Producenci
Fiskars 1051761 nóź kuchenny Stal nierdzewna 1 szt. Nóż Santoku
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny Miękki uchwyt |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Długość łopatek | 16,1 cm |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Finlandia |
| Typ stali | Japanese 420J |
| Kolor ostrza | Stal nierdzewna |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Typ noża | Nóż Santoku |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 291 mm |
| Waga produktu | 115 g |
| Długość trzonka | 13 cm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Deska do krojenia | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać noże z dala od dzieci. Przechowywać noże w suchym miejscu, aby uniknąć korozji. Ostrza są bardzo ostre, zachować ostrożność podczas używania. |
Gwarancja 24 miesiące