Producenci
Fiskars 1057535 nóź kuchenny Stal nierdzewna 1 szt. Nóż szefa kuchni
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ stali | Japanese 420J |
| Kolor uchwytu | Czarny, Pomarańczowy |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny Miękki uchwyt |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Długość łopatek | 16,9 cm |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor ostrza | Stal nierdzewna |
| Typ noża | Nóż szefa kuchni |
| Kraj pochodzenia | Finlandia |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość trzonka | 12,3 cm |
| Długość produktu | 291,3 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 92 g |
| Dane opakowania | |
| Deska do krojenia | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Trzymaj z dala od dzieci. Nie pozostawiaj w pobliżu źródła ognia. |
Gwarancja 24 miesiące