Producenci
Fiskars 1057536 nóż kuchenny ze stali nierdzewnej, 1 sztuka, Nóż Santoku
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość łopatek | 16 cm |
| Typ stali | Japanese 420J |
| Kolor ostrza | Stal nierdzewna |
| Kraj pochodzenia | Finlandia |
| Kolor uchwytu | Czarny, Pomarańczowy |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny Miękki uchwyt |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Typ noża | Nóż Santoku |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 110 g |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Długość trzonka | 12,4 cm |
| Długość produktu | 284,6 mm |
| Dane opakowania | |
| Deska do krojenia | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Nie pozostawiaj w pobliżu źródła ognia. Trzymaj z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące