Producenci
Fiskars 9881 nożyczki szkolne i papiernicze Proste cięcie Metaliczny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Pomarańczowy Metaliczny |
| Model | Pojedyńczy |
| Rodzaj cięcia | Proste cięcie |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Dedykowany | Oburęcznym |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Grupa docelowa | Dorosły |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 29 g |
| Długość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Finlandia |
Gwarancja 24 miesiące