Producenci
Fiskars F061200487 Nożyczki szkolne i papiernicze Nożyczki biurowe Proste cięcie Stal nierdzewna, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Uchwyt nożyczek | Uchwyt semi-offsetowy |
| Dedykowany | Praworęcznym |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Biały |
| Właściwe wykorzystanie | Nożyczki biurowe |
| Rodzaj cięcia | Proste cięcie |
| Model | Pojedyńczy |
| Rodzaj zakończeń nożyczek | Ostro zakończone końcówki |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Długość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 19 mm |
| Waga produktu | 99 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wdychać oparów. Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
Gwarancja 24 miesiące