Producenci
Fiskars Pro PB-8 M Nożyce ogrodowe Bypass Czarny, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor uchwytu | Czarny, Pomarańczowy |
| Materiał ostrza | Stal |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| System koszenia | Bypass |
| Kolor ostrza | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 186 g |
| Pojemność cięcia | 2,6 cm |
| Długość produktu | 201 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy używać rękawice ochronne podczas korzystania z sekatora, aby uniknąć skaleczeń. Przechowywać z dala od dzieci. Używać narzędzia zgodnie z przeznaczeniem, aby uniknąć uszkodzeń lub obrażeń. |
Gwarancja 24 miesiące