Producenci
Fiskars Sarto Nożyczki do wycinania wzorów Proste cięcie Pomarańczowy, Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Właściwe wykorzystanie | Nożyczki do wycinania wzorów |
| Dedykowany | Praworęcznym |
| Model | Pojedyńczy |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Pomarańczowy |
| Grupa docelowa | Dorosły |
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Rodzaj cięcia | Proste cięcie |
| Rodzaj zakończeń nożyczek | Zaokrąglone końcówki |
| Uchwyt nożyczek | Uchwyt semi-offsetowy |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 340 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące