Producenci
Fiskars SnowXpert Łopata do śniegu Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Kształt uchwytu | W kształcie litery T |
| Kształt ostrza | Kwadrat |
| Wzór | Brak wzorca |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Łopata do śniegu |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 520 g |
| Długość produktu | 630 mm |
| Szerokość ostrza | 22 cm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ostrza z żywnością podczas nieużywania. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ostrzeżenie: Produkt jest ostry, używać z zachowaniem ostrożności. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące