Producenci
Fiskars Solid Siekiera uniwersalna A6 (1052046)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Pomarańczowy |
| Typ produktu | Siekiera jednostronna |
| Liczba toporów | 1 szt. |
| Rodzaj topora | Topór (survival) |
| Uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga głowicy | 175 g |
| Waga produktu | 643 g |
| Długość produktu | 392 mm |
Gwarancja 24 miesiące