Producenci
Fiskars Waterwheel z 15-metrowym wężem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Funkcjonalny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ produktu | Wózek stojący |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 444 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Głębokość produktu | 161 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Wąż zasilający w zestawie | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1,5 m |
| Dołączony wąż | Tak |
| Średnica węża | 9 mm |
| Długość przewodu | 13,5 m |
Gwarancja 24 miesiące