Producenci
Flex GE 5 R + TB-L + SH 1650 RPM Czarny, Czerwony, Srebrny 500 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 270 W |
| Długość kabla | 5 m |
| Moc pobierana | 500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica tarczy szlifierskiej | 22,5 cm |
| Szerokość produktu | 1520 mm |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 1100 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1650 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Noś odpowiednie wyposażenie ochronne, takie jak okulary ochronne i rękawice. Używaj narzędzia zgodnie z instrukcją, aby uniknąć obrażeń. Nie wyrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika, może zawierać szkodliwe substancje. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące