Producenci
Flex VC 21 L MC Czarny, Czerwony 20 l 1000 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Klasa pyłu/kurzu | L |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Aktywacja elektronarzędzia | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc pobierana | 1000 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,4 kg |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 506 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Wydajność | |
| Długość przewodu | 3,5 m |
| Pojemność | 20 l |
| Pojemność zbiornika (woda) | 11 l |
| Powierzchnia filtra | 3000 cm² |
| Długość kabla | 5 m |
| Nadmuch | 60 L/s |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Podciśnienie | 21 kPa |
| Ilość silników | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące